Psycholog online - Gabinet Psychologiczny mgr Magdalena Senderowska

dodano: 2018.01.12 ważne do: 2018.04.30 wyświetleń: 48
50 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Poradnia Psychologiczno — Psychiatryczna Magdalena Senderowska w podaży swoich usług dysponuje terapiami psychologa on-line.

W dzisiejszych czasach nie jest wstydem korzystanie z profesjonalnej pomocy psychoterapeuty czy psychiatry. Nasza terapia opiera się na pełnej dyskrecji. Psychoterapia przez internet jest często anonimowa. Nawiązujemy rozmowę z Klientami przez Skype, e-mail czy telefon. Bez względu gdzie jesteś, możesz liczyć na nas! Konsultacje trwają zazwyczaj 50 min i w tym czasie możesz dowiedzieć się jak rozwiązać swój problem ale także zdobędziesz kompletną analizę psychologiczną. Zapewniamy stuprocentową efektywność oraz dyspozycyjność . Więcej informacji znajdziecie na naszej stronie internetowej w zakładce Psycholog On-line.

Poza tym działamy w obrębie miasta, jakim jest Wrocław, gdzie można również umówić się w indywidualnie, lub w parach. Obsługujemy osoby dorosłe oraz młodzież.

Telefon: 535989536
WWW: psycholog-ms.pl
Kontakt
Poradnia Psychologiczno-Psychiatryczna Magdalena Senderowska
Wrocław, woj. dolnośląskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.