WORKI BAG IN BOX,PRODUCENT (sok,wino,wódka,olej,woda)

dodano: 2019.02.05 ważne do: 2024.06.29 wyświetleń: 142
2,20 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Jesteśmy bezpośrednim producentem opakowań w technologii bag in box. Oferujemy worki o pojemności od 3 do 220L (3, 5, 10, 20, 220L).

Worki produkowane są z foli transparentnych (EVOH) oraz metalizowanych. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych materiałów, tylko od certyfikowanych europejskich producentów, oferujemy jako jedyni worki do rozlewu "na gorąco" w 85 stopiach C - bezpośrednio po pasteryzacji. Nasze produkty mogą być stosowane do pakowania produktów spożywczych (woda, soki, wino, olej, koncentraty spożywcze, itp.), chemii gospodarczej, farmaceutyków, płynów technicznych, chemikaliów i innych. W stałej ofercie posiadamy również worki bag in box - aseptyczne, do produktów takich jak masa jajeczna, lody, śmietana etc. Prowadzimy ciągły monitoring surowców, procesu i wyrobu gotowego zgodnie z zaleceniami normy ISO 22000 oraz HACCP. W stałej ofercie znajdą Państwo również opakowania kartonowe, idealnie pasujące do oferowanych przez nas worków bag in box.

CENA DOTYCZY JEDNEJ SZTUKI, MINIMALNA ILOŚĆ ZAMÓWIENIA OD 400 SZT, PRZED ZAMÓWIENIEM WIĘKSZEJ ILOSCI PROSIMY O KONTAKT TELEFONICZNY
 
Kontakt
BIBP
ul. STASZICA, 32-640 ZATOR, woj. małopolskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------