Odzyskaj cześć prowizji - Wcześniejsza spłata kredytu

dodano: 2019.11.25 ważne do: 2020.11.19 wyświetleń: 104
Szczegóły ogłoszenia:
Uzyskałeś kredyt, który został przez Ciebie spłacony prędzej niż stanowiła to umowa? Jeżeli tak to powinieneś zapoznać się z ofertą świadczonych przez nas usług. Oferujemy pomoc na rzeczywiście sprawdzonym poziomie. Dysponujemy rzeczywiście świetną ekipą specjalistów, którzy są w stanie pomóc nawet jeśli chodzi o bardzo skomplikowane sprawy. Skontaktowanie się z nami jest bardzo prosty i w związku z tym wymaga tylko wypełnienia odpowiedniego formularza, a dzięki doświadczeniu naszych pracowników odzyskiwanie prowizji stanie się dużo prostsze. Jesteśmy w stanie pochwalić się posiadaniem wielu referencji od zadowolonych klientów, którzy skorzystali z oferowanych przez nas usług. W związku z tym potrafimy zagwarantować, że usługi realizowane przez naszą firmę pozwolą każdemu na odzyskanie wydanych pieniędzy. Formularz będący na prowadzonej przez nas stronie jest łatwy do wypełnienia i w związku z tym skorzystanie z naszych usług też dla każdego będzie proste jak również nieskomplikowane. Jeżeli chciałbyś odzyskać kasę za spłacony wcześniej kredyt to powinieneś skorzystać z naszych usług i zdecydować się na skontaktowanie się z nami.Więcej informacji:

Odzyskaj pieniądze które leżą w banku i czekają tylko na moment abyś się o nie upomniał. Nie oddają to zmusimy ich do tego sądownie. Kogo tyczy się sprawa?

- Osób które wcześniej spłacił kredyt gotówkowy (tyczy się to kredytów konsumenckich udzielonych po 17.12.2011 roku, na kwotę nie większą niż 255 550 PLN)

- Chodzi o spłatę dokonaną przed terminem wyznaczonym w umowie.Nie ważne jest z jakiego powodu została spłacona umowa i skąd środki pochodziły.

Jeżeli konsolidowałeś kredyty to możesz być pewny, że wśród kredytów które konsolidowałeś były kredyty co do których o zwrot prowizji możesz się dopominać (wystarczy że były udzielone po 17.12.2011 rok). Druga sytuacja to taka w której wpadło Ci trochę grosza (być może spadek albo sprzedaż nieruchomości czy innych składników majątku) i przeznaczyłeś te środki na nadpłaty lub całkowite spłaty kredytów. Korzyści płynące ze współpracy z nami dla klientów to przede wszystkim:

? Brak opłat wstępnych,

? Szybka analiza sprawy - do 2 dni roboczych,Masz pytania zadzwoń. 22 299 39 00
Kontakt
Zwroty Prowizji - Lextio sp. z o. o. sp.k.
ul. Warszawska 6/23, 25-525 Kielce, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.