Namiot targowy

dodano: 2020.01.24 ważne do: 2021.01.18 wyświetleń: 176
0 PLN do negocjacji Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:
 Zastanawiasz się czy to już ta pora aby zainwestować w  namiot targowy dla swojej firmy? To dobry czas na zakup jeśli często bywasz na imprezach plenerowych takich jak: wystawy, targi czy inne eventy. To będą dobrze wydane pieniądze jeśli Twoja firma potrzebuje reklamy, zwiększenia rozpoznawalności oraz reklamy podczas tych wydarzeń. Jeśli jeszcze nie wiesz, którą markę wybrać polecamy NEOtent! Jesteśmy branem nośników reklamowych w postaci namiotów marki Litex. Nasz   namiot targowy z pewnością spełni swoje zadanie niezależnie od panujących warunków atmosferycznych. Zaufaj naszemu doświadczeniu i już dziś wybierz namiot dla swojej firmy. Zapraszamy na naszą stronę oraz do kontaktu z naszymi specjalistami!  
Kontakt
Neotent
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------