Pomoc prawna tanio i solidnie 696-774-365

dodano: 2020.02.26 ważne do: 2021.02.20 wyświetleń: 193
1 PLN
Szczegóły ogłoszenia:

W ramach świadczonych usług prawnych wykonuje w szczególności
następujące czynności:


Zapewnim kompleksową obsługę i pomoc prawną dla osób prywatnych i firm. W ramach świadczonych usług prawnych Kancelaria wykonuje w szczególności następujące czynności:
 
  • składanie wniosków przed sądami powszechnymi wszystkich instancji (sądy rejonowe, sądy okręgowe, sądy apelacyjne a także Sąd Najwyższy ? sprawy cywilne, karne, rodzinne, spadkowe).
  • udzielanie fachowych porad prawnych.
  • sporządzanie opinii prawnych na potrzeby własne Klienta oraz na potrzeby wykorzystania ich w obrocie lub w relacjach z innymi podmiotami.
  • sporządzanie pism procesowych, umów, wezwań do zapłaty, pozwów, wniosków, sprzeciwów i zarzutów od nakazu zapłaty, skarg na orzeczenia referendarza sądowego, skarg o wznowienie postępowania, skarg kasacyjnych, skarg o stwierdzenie niezgodności z prawem prawomocnego orzeczenia.
  • uczestnictwo w negocjacjach handlowych oraz prawnych.
  • windykacja, dochodzenie należności w postępowaniu polubownym, przedsądowym, sądowym i egzekucyjnym.
  • reprezentowanie i merytoryczne wsparcie Klienta w każdej sprawie wymagającej pomocy prawnika.
    Telefon 696 ? 774 ? 365       lub          euroconstr@yahoo.com

 
Kontakt
Euroconstr
ul. Madalińskiego, 03-470 Warszawa, woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------