Montaż centrali telefonicznych

dodano: 2020.03.23 ważne do: 2021.03.18 wyświetleń: 163
Szczegóły ogłoszenia:
Bezpieczeństwo jest najistotniejsze - ta dewiza dotyczy nie tylko domu lub mieszkania - sprawdzi się również w biurze, urzędzie, punkcie sprzedaży, fabryce, magazynie oraz innych obiektach przemysłowych. Skutkiem tego jeżeli szukają Państwo kompleksowych rozwiązań z zakresu systemów kontroli dostępu, alarmów i sprzętów informujących o włamaniach - Lan-Serwis to dobry adres. To nie jedynie sklep, w którym wolno nabyć urządzenia renomowanych producentów - eksperci z zapałem pomogą, doradzą, zaoferują montaż lub serwis urządzeń. Uprzejmie zapraszamy do wejścia na stronę internetową, gdzie znajduje się cała oferta i więcej wiadomości.
Kontakt
LAN-SERWIS.PL
ul. Piekarska 3, 37-100 Łańcut, woj. podkarpackie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------