Adwokat Zakopane Magdalena Dorula

dodano: 2020.04.16 ważne do: 2021.04.11 wyświetleń: 223
Szczegóły ogłoszenia:
Opis firmy
Kancelaria adwokacka prowadzona przez adwokat Magdalenę Dorula
w Zakopanem

W naszej pracy za cel stawiamy sobie ochronę interesu naszych Klientów

Dążymy do jego realizacji opierając się na zdobytej dotychczas wiedzy i doświadczeniu. Dbamy, aby nasze zaangażowanie i jakość wykonywanej przez Nas pracy były wyznacznikiem Państwa zadowolenia. Zapewniamy ze swojej strony rzetelność, terminowość oraz kreatywność w poszukiwaniu nieszablonowych rozwiązań prawnych.

W kontaktach z naszymi Klientami odchodzimy od zawiłego i skomplikowanego języka prawniczego na rzecz jasnego i w pełni zrozumiałego przekazu informacji. Każdego z naszych Klientów traktujemy indywidualnie, a powierzoną Nam sprawę jako priorytetową.
Oferta firmy
Na udzielane przez Nas usługi prawnicze oraz porady prawne składają się w szczególności:

- udzielanie ustnych porad prawnych;
- sporządzanie pisemnych opinii i analiz prawnych;
- opracowywanie treści pism procesowych, pozwów, wniosków, zażaleń, apelacji, odwołań oraz skarg;
- uczestnictwo w negocjacjach, mediacjach, reprezentowanie Klienta przed sądami powszechnymi, administracyjnymi, organami ścigania, organami administracji publicznej, organami egzekucyjnymi oraz Sądem Najwyższym.
Kontakt
Adwokat Zakopane Magdalena Dorula
ul. Kościuszki 15, 34-500 Zakopane, woj. małopolskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------