Pizza Wrocław - Nocna Pizzeria Slice of Heaven we Wrocławiu

dodano: 2020.04.20 ważne do: 2021.04.15 wyświetleń: 208
Szczegóły ogłoszenia:
Wybranie prowadzonej przez nas pizzerii ?Slice of Heaven? we Wrocławiu to dobry pomysł dla każdego, kto ma ochotę zjeść bardzo smaczną pizzę. Bardzo ważnymi plusami prowadzonej przez nas pizzeriii są: spora oferta, w której można znaleźć na przykład tego rodzaju pizze jak: caprese, maiami, hawajska, polska, wegetariańska oraz sporo innych. Poza sporą ofertą pizz posiadamy w menu sporo wspaniałych makaronów. W tak bogatej ofercie różnych pizz czy też makaronów każdy bez najmniejszych problemów ma możliwość znaleźć jedzenie dla siebie. Gwarantujemy, że podczas pieczenia serwowanych przez nas pizz stosujemy najlepsze składniki, fantastyczne odpowiednio grube ciasto. Taka kombinacja zapewnia otrzymanie u nas odpowiednich pizz. Oczywiście poza opcją zjedzenia pizzy w naszym lokalu dajemy możliwość na zamówienie pizzy prosto do swojego mieszkania, nawet do naprawdę późnych godzin w nocy. Jesteśmy pewni, że jakość naszych usług zachwyci każdego i dlatego też zachęcamy bardzo mocno do składania zamówień w prowadzonej przez nas świetnej pizzerii. Oferowana przez nas pizza każdemu będzie na pewno smakowała.
Kontakt
Slice of Heaven - Nocna Pizzeria
ul. Bulwar Ikara 27, 54-130 Wrocław, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------