Najlepszy program księgowy dla małych i średnich firm

dodano: 2020.05.06 ważne do: 2021.05.01 wyświetleń: 135
Szczegóły ogłoszenia:
Chciałbyś samodzielnie zająć się księgowością w prowadzonej przez siebie firmie? Jeśli tak to  ?Super Księga Podatkowa? pozwoli każdemu na zadbanie o swoje sprawy księgowe. Oferowany przez nas program daje możliwość na prowadzenie księgi przychodów i rozchodów, rozliczenie ryczałtu czy też pozwoli zadbać o wypłaty, ZUS, środki trwałe oraz sporo innego rodzaju kwestii. Modułów, które znajdują się w naszym oprogramowaniu, jest dużo i dotyczą także przejazdów, magazynu bądź też delegacji. Dostarczany przez nas program dostępny jest w wersji zarówno dla biur rachunkowych jak również pojedynczych firm. Dzięki budowie modułowej każdy klient może dostać dostęp tylko do takich modułów, które są mu niezbędne. Oczywiście gwarantujemy 100% wsparcie naszych fachowców, którzy są w stanie pomóc na etapie instalacji dostarczanego przez nas programu, jak i późniejszego jego użytkowania. Tym, co cechuje oferowany przez nas program, jest fakt, że można go używać dożywotnio i nie ma żadnych abonamentów, możliwość stosowania programu na określonej liczbie komputerów, opcję jego odsprzedaży bądź też opcja zakupienia modułów już po zakupie programu.
Kontakt
FORMSOFT Sp. z o.o. Sp.k.
ul. Św. Antoniego 23, 50-073 Wrocław, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------