Sklep alleBHP

dodano: 2020.05.07 ważne do: 2021.05.02 wyświetleń: 118
Szczegóły ogłoszenia:
alleBHP to punkt sprzedaży dla wszystkich, którzy chcą w jednostce gospodarczej zadbać o bezpieczeństwo. Akcesoria i wszelkiego rodzaju wyposażenia, dokumenty HACCP i dużo więcej - punkt sprzedaży prowadzony jest przez speców od BHP, jacy prócz bogatej oferty towarów, oferują także pomoc i szkolenia. Właśnie dlatego jeżeli Twoja firma szuka konsumenta od akcesoriów BHP - alleBHP to perfekcyjny adres, pod jaki mogłeś trafić. Nie zwlekaj oraz już dzisiaj sprawdź, jak dużo możemy zaoferować - gwarantujemy, że Twoje trudności z BHP wreszcie przestaną istnieć!

Serdecznie zapraszamy do sklepu alleBHP, gdzie proponujemy różnego typu akcesoria, sprzęt, odzież ochronną, zaświadczenia HACCP oraz należyte doradztwo z aspektu higieny pracy. Jeśli wypatrywałeś sklepu prowadzonego przez zawodowców od BHP - właśnie trafiłeś pod właściwy adres. Przekonaj się osobiście na alleBHP!
Kontakt
Sklep alleBHP
Nowa Sól, woj. lubuskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------