Wysokiej jakości maseczka ochronna

dodano: 2020.05.31 ważne do: 2021.05.26 wyświetleń: 176
Szczegóły ogłoszenia:
Chcesz chronić siebie oraz innych przed każdymi chorobami? Jeśli tak to zachęcamy do zapoznania się ze sprzedawanymi przez naszą firmę maseczkami. Cechują się one 3 warstwami oraz posiadaniem specjalnej blaszki, która sprawia, że lepiej przylegają do twarzy. Dzięki temu nie tylko jest lepsza ochrona, ale też nie parują okulary podczas ich noszenia. Dostarczane przez nas maseczki posiadają wszelkie potrzebne certyfikaty jakości jak ISO 13485 czy też CE EN14683. Kolejnymi zaletami oferowanych przez nas maseczek jest fakt, że są wytwarzane przez rodzimego wytwórcę dzięki czemu są w bardzo atrakcyjnych cenach. Potrafimy zagwarantować bardzo duże ilości sprzętu medycznego, a zamówienia w ilości powyżej 10000 sztuk negocjowane są indywidualnie. Ogromna skuteczność filtrowania powietrza, wygoda użytkowania oraz fantastyczne dostosowanie do twarzy sprawiają, że stosowanie dostarczanych przez naszą firmę maseczek nie powoduje problemów. Naprawdę serdecznie zachęcamy do zakupienia naszych produktów szpitale, DPSy i wszelkie inne firmy i instytucje, które potrzebują wysokiej jakości maseczek jednorazowych.
Kontakt
P.W. ART-BUD JAN LACHOWSKI
ul. Towarowa 28, 85-746 Bydgoszcz, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------