Giełda i katalog tworzyw sztucznych

dodano: 2020.06.04 ważne do: 2021.05.30 wyświetleń: 173
1 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
http://www.tworzywa.pl/ to platforma stworzona dla wszystkich interesariuszy w branży tworzyw sztucznych. Można odnaleźć na nim mnóstwo istotnych informacji, które okażą się bardzo przydatne. W serwisie możesz zbudować swoją profil by bardziej wypromować się w śród innych firm czy zainteresowanych kupnem. Dodatkowo możesz zarezerwować miejsce na baner by jeszcze bardziej dotrzeć do zainteresowanych klientów. Każdy użytkownik ma możliwość wystawienia na sprzedaż proponowane produkty na giełdzie tworzyw sztucznych i dzięki temu błyskawicznie sprzedawać. Wszystkie te możliwości przyczyniają się do poszerzenia oferowanych produktów oraz są doskonałym rozwiązaniem do tworzenia nowych form współpracy z przedsiębiorcami znajdującymi się w wspólnym otoczeniu biznesowym, przyczyniając się do zwiększenia sprzedaży oraz generowania wymiernych korzyści.
Kontakt
Tworzywa.pl
Rzeszów, woj. podkarpackie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------