Zmień swoje nawyki żywieniowe

dodano: 2020.06.04 ważne do: 2021.05.30 wyświetleń: 200
Szczegóły ogłoszenia:
Zdrowe odżywianie się powinno być istotne dla wszystkich z nas i w związku z tym też zachęcam bardzo mocno do zaznajomienia się z moimi usługami, które dotyczą dietetyki. Dysponuje naprawdę ciekawym jak również interesującym podejściem do wszystkich klientów, które zostało stworzone na bazie mojej wiedzy jak również osobistych doświadczeń jakimi mogę się pochwalić. Jestem w stanie zaoferować zarówno kompleksowe usługi dietetyczne ale także konsultacje dla konkretnych usług. Dzięki posiadaniu doświadczenia jak również umiejętności mogę doradzić w zasadzie każdej osobie. Dodatkowo jestem w stanie pochwalić się również sporą ilością pozytywnych recenzji od klientów, którzy są zachwyceni z moich usług. Świadczy to bardzo pozytywnie o realizowanych przeze mnie mnie usługach. Bardzo serdecznie zachęcam do zdecydowania się na moje porady, a każdy będzie miał opcje zdrowego odżywiania się.
Kontakt
BEAUTY DERM
ul. Domaniewska 22A lok.6, brak Warszawa, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------