Dystrybucja urządzeń do tytoniu - Tobacchem

dodano: 2020.06.16 ważne do: 2021.06.11 wyświetleń: 287
Szczegóły ogłoszenia:
TOBACCHEM to sklep internetowy, który sprzedaje artykuły dla palaczy (chemia do tytoniu: aromaty, sosy uszlachetniające, smaki do tytoniu, gliceryna), a także zajmuje się sprzedażą gliceryny do zanęt (kulek zanętowych) wędkarskich oraz gliceryny kosmetycznej, stosowanej w salonach oraz SPA&Wellness. Nasza oferta kierowana jest między innymi do palaczy, którzy skręcają lub nabijają papierosy na własny użytek, a także do właścicieli salonów SPA oraz kosmetycznych. Dodatkowo sprzedajemy wysokiej jakości glicerynę, stosowaną w celu zwiększenia skuteczności zanęt wędkarskich. Zapraszamy do współpracy również sklepy wielobranżowe, eko, sklepy ze zdrową żywnością, kawiarnie i producentów produktów sypkich i płynnych.
Kontakt
Dystrybucja urządzeń do tytoniu - Tobacchem
ul. Śląska 64A, 32-500 Chrzanów, woj. małopolskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------