Pieczywo bezglutenowe dla każdego

dodano: 2020.06.17 ważne do: 2021.06.12 wyświetleń: 169
0 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Jeśli dla niektórych osób dieta bezglutenowa jest hołdem dla mody i przelotną modą, dla innych jest to niezbędna konieczność. Może to być spowodowane alergią pokarmową i nietolerancją produktów zawierających gluten. Dieta bezglutenowa wymaga całkowitego odrzucenia produktów, z których jesteśmy przyzwyczajeni do codziennej diety - chleba, ciastek, płatków śniadaniowych, makaronów. Często bezglutenowe produkty są również zawarte w diecie i osoby z nadwagą, które chcą schudnąć i przywrócić normalną wagę. Takie produkty przyczyniają się również do zapobiegania chorobom jelita cienkiego, pozytywnie wpływają na strawność witamin, tłuszczów i minerałów. Nasz sklep oferuje takie produkty jak bezglutenowe pieczywo. Produkty bezglutenowe zyskują popularność, jako podstawa zdrowej diety dla osób aktywnych. Według dietetyków dla zdrowego człowieka dwutygodniowa dieta bezglutenowa wystarcza do celów profilaktycznych. Z katalogu produktów bezglutenowych wybierz odpowiednią ilość produktu i włóż go do elektronicznego koszyka.
Kontakt
smakidiet
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------