Mydło w Płynie

dodano: 2020.06.23 ważne do: 2021.06.18 wyświetleń: 191
1 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
doSprzątania to sklep internetowy specjalizujący się w sprzedaży elementów wyposażenia łazienek, gabinetów, biur oraz profesjonalnego sprzętu do sprzątania. Sklep jest dystrybutorem wysokiej jakości towarów renomowanej marki Merida, które często można zobaczyć w miejscach użyteczności publicznej, przychodniach i wiele więcej. Oferta doSprzątania.com stanowi artykuły takie jak dozowniki, pojemniki na ręczniki i papier toaletowy, mydła, pasty, ręczniki papierowe i toaletowe, chemię i przybory do czyszczenia, odświeżacze powietrza, suszarki, a także profesjonalne odkurzacze. Każde zamówienie jest realizowane jak najszybciej to możliwe i porządnie zabezpieczone na czas dostawy, tak by zakupione artykuły trafiły do klienta w nienaruszonym stanie.
Kontakt
Dosprzatania
Warszawa, woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------