Lastryko

dodano: 2020.07.29 ważne do: 2021.07.24 wyświetleń: 61
Szczegóły ogłoszenia:
Zaczynasz remont a nie wiesz, jakich surowców użyć na podłogi, schody albo balkon? A może znane od wielu lat płytki ceramiczne albo gres nieco się już znudziły? Firma Zagórski Terrazzo oferuje ciekawą alternatywę dla zwykłych płytek. To znane od lat lastryko, ale w zupełnie nowej odsłonie. Lastryko, zwane także jako terazzo, to całkowicie naturalny surowiec wykończeniowy i budowlany wyprodukowany w całości z naturalnych surowców, w tym przede wszystkim minerałów. Pojawił się w postaci płytek o najpopularniejszych wymiarach: 40x40 i 30x30 cm. Dlaczego właśnie lastryko w takiej odsłonie zamiast popularnych płytek? A więc materiał ten ma niezwykle wiele zalet. Płytki z tego materiału są szybkie i łatwe w montażu, posiadają niską nasiąkalność a ponadto są mrozoodporne, dzięki czemu stanowią świetny materiał na zewnątrz. Co ważne, gdy poddamy je metodzie śrutowania, sprawiamy, że produkt jest całkowicie antypoślizgowy. Aktualnie występują również w różnych kolorach, dzięki używanym do produkcji pigmentom , które zapewniają odporność na promieniowanie UV. Jest to doskonałe rozwiązanie na duże powierzchnie podłogowe w domach a także biurach.
Kontakt
zagorski-terrazzo.pl
Gliwice, woj. śląskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------