Zabudowy autobusów

dodano: 2020.08.10 ważne do: 2021.08.05 wyświetleń: 178
Szczegóły ogłoszenia:
Zlokalizowana w miejscowości Strawczyn przy ulicy Spacerowej 26 B firma BUS ? CENTER to prężnie rozwijające się przedsiębiorstwo, które profil swojej działalności skupia na szeroko pojętej kompleksowej zabudowie busów i autobusów. Wieloletnia obecność na rynku pozwoliła na zyskanie stabilnej i wysokiej pozycji wśród firmy w tej branży. Własna technologia opracowana przez zespół specjalistów zatrudnionych w firmie pozwala na wykonanie solidnych i profesjonalnych zabudów. Na życzenie klienta firma świadczy usługi: zabudowa liniowa (idealna zabudowa dla autobusów, na krótkie trasy), zabudowa turystyczna, zabudowa przystosowana do przewozu osób niepełnosprawnych czy zabudowa indywidualna. Profesjonalny zespół fachowców zatrudnionych w firmie pozostaje do dyspozycji klienta, wraz z nim tworząc zabudowę indywidualnie dopasowaną do jego potrzeb. Więcej informacji o profilu działalności firmy, a także ich pełną ofertę produktową oraz kontakt do przedstawicieli znaleźć można na ich stronie internetowej.
Kontakt
Bus Center
ul. Spacerowa 26B, 26-067 Strawczyn, woj. świętokrzyskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------