Marka Igus

dodano: 2020.08.21 ważne do: 2021.08.16 wyświetleń: 130
0 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Marka igus stawia na innowacyjność i wysoką jakość oferowanych produktów, wyrobów i rozwiązań. Potwierdzeniem wysokiej jakości produktów marki igus są liczne certyfikaty jakości oraz bezpieczeństwa. W ofercie marki igus znajdują się między innymi liniowe systemy prowadzenia oraz przegubowe łożyska polimerowe. Firma igus założona została w 1964 roku. Marka igus to innowacyjne przedsiębiorstwo wprowadzające na rynek nowoczesne i niezwykle ekonomiczne rozwiązania. Marka igus znana jest z innowacyjnych rozwiązań znajdujących zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu, w tym w automatyce przemysłowej, motoryzacji oraz druku 3D i robotyce. 
Kontakt
p-gh
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------