Kursy kosmetyczne ALOE w Warszawie

dodano: 2020.08.30 ważne do: 2021.08.25 wyświetleń: 99
Szczegóły ogłoszenia:
Kursy kosmetyczne ALOE w Warszawie to przede wszystkim profesjonalizm i praktyka. Podstawą jest samokształcenie. Jeśli Twoje hobby opierają się na zabiegach pielęgnacyjnych, skórze to właśnie do Ciebie skierowane jest to szkolenie. Zajęcia odbywają się na terenie naszej firmy. W ich skład wchodzą zarówno spotkania teoretyczne jak i praktyczne. Zajęcia teoretyczne to moment, w czasie którego opanujesz najbardziej istotne informacje związane z produktami - zastosowanie, przechowywanie, działanie podczas przeprowadzanego zabiegu. Na rynku wyróżnia nas to, że aż 90% zajęć to praktyka. Nasze kursy i szkolenia w głównej mierze opierają się na informacjach aktualnych, których dostarczają specjaliści. To właśnie oni śledzą wszystkie informacje i wyłapują najnowsze dane dotyczące najefektywniejszych zabiegów w celu przekazania Tobie podstawowej i kluczowej wiedzy oraz dodatkowych umiejętności, których nie zdobędziesz podczas innego szkolenia. Zajęcia te nie są kierowane tylko do osób, które stawiają pierwsze kroki w tej dziedzinie, ale także do tych, którzy znajdują się w tej branży od wielu lat oraz nadal chcą się szkolić, udoskonalać swoje umiejętności, nabywać coraz to nowszej wiedzy i uaktualniać najnowsze informacje. Jeżel twierdzisz, że kosmetologia jest Twoim priorytetem - nie zwlekaj. Zgłoś się do nas. Czekamy na Ciebie.
Kontakt
Aloe
ul. Chocimska 18, 00-791 Warszawa, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------