Pracownia rezonansu magnetycznego i tomografii komputerowej w Poznaniu

dodano: 2020.09.23 ważne do: 2021.09.18 wyświetleń: 103
Szczegóły ogłoszenia:
Poszukujesz sprawdzonej, fachowej pracowni, która wykonuje tomografię komputerową oraz rezonans magnetyczny w Poznaniu? Już dziś zapoznaj się ofertą przygotowaną przez pracownię diagnostyki Tomma. Pracownia oferuje badanie rezonansu magnetycznego, do której zaliczyć można: angiografię, cholangiografię, rezonans magnetyczny głowy, twarzoczaszki, oczodołów, zatok, przysadki, kręgosłupa szyjnego oraz tomografii komputerowej kręgosłupa piersiowego, kręgosłupa lędźwiowego, kości i stawów kończyn górnych i dolnych, piersi, jamy brzusznej, miednicy małej oraz whole body scan. Pracownia istnieje na poznańskim rynku od wielu lat, dzięki czemu zyskała spore doświadczenie oraz stabilną pozycję na rynku. Karda specjalistów zatrudnionych w pracowni diagnostyki Tomma pozostają do dyspozycji pacjentów. Więcej informacji na temat specyfiki ich działalności oraz pełną ofertę i zakres świadczonych badań znaleźć można na ich stronie internetowej. Nie zwlekaj dłużej, już dziś skontaktuj się z nimi umów swoją wizytę.
Kontakt
TOMMA Diagnostyka Obrazowa S.A.
ul. Piotra Ściegiennego 84A, 60-147 Poznań, woj. wielkopolskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------