Klinika ortopedii i neurochirurgii w Warszawie

dodano: 2020.10.05 ważne do: 2021.09.30 wyświetleń: 76
Szczegóły ogłoszenia:
Nowoczesna i w pełni specjalistyczna klinika ortopedii i neurochirurgii FORM Grupa Lekarska zlokalizowana jest w miejscowości Warszawa przy ulicy Świetlików 3. Ich bogate doświadczenie oraz ciągła chęć rozwoju sprawiły, iż klinika zyskała silną i stabilną pozycję na rynku oraz rzeszę zadowolonych z leczenia i konsultacji klientów. Profesjonalny, specjalistyczny zespół lekarzy zatrudnionych w klinice w swojej codziennej pracy pozostaje do dyspozycji każdego pacjenta. W ich ofercie znaleźć można między innymi: konsultację ortopedyczną, konsultację neurologiczną, konsultację neurochirurgiczną, konsultację dietetyczną, konsultację psychologiczną, iniekcje różnymi lekami, blokady, USG wraz z konsultacją ortopedyczną, konsultację fizjoterapeutyczną, różnego rodzaju pakiety zabiegów fizjoterapii, trening leczniczy górnych bądź dolnych części ciała, treningi lecznicze, pilates i wiele więcej. Pełna informacja na temat specyfiki funkcjonowania kliniki FORM Grupa Lekarska, więcej informacji na temat specjalistów zatrudnionych w klinice oraz pełna oferta wraz z cennikiem zostały zamieszczone na ich stronie internetowej.
Kontakt
Grupa Lekarska Ortopedicus Sp. z o.o.
ul. Świetlików 3, 01-389 Warszawa, woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------