Ozonowanie Zwlczanie wirusa Covid-19 w mieszkaniach,hoteleach,przedszkolach

dodano: 2020.10.08 ważne do: 2021.10.25 wyświetleń: 10
50 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
OZONOWANIE - SKUTECZNIE ZWALCZA WIRUSYW TYM KORONAWIRUSA COVID-19
Ozonowanie w  przypadku wirusów otoczkowych jest bezpiecznym sposóbem dezynfekcji bez użycia środków chemicznych, gdzie czynnikiem biobójczym jest OZON o silnych właściwościach utleniających. To skuteczne i bezpieczne odkażanie pomieszczeń. Badania wykazują, że ozon zabija 99,9% patogenów w powietrzu, w tym koronawirusa SARS i grypy, w tym COVID-19
GDZIE MOŻNA WYKONAĆ DEZYNFEKCJĘ METODĄ OZONOWANIA?
Usługę dezynfekcji metodą OZONOWANIA wykonujamy przede wszystkim tam, gdzie w pomieszczeniach przebywa dużo osób. To tam ryzyko biologiczne i możliwość zakażenia jest największe.
Dezynfekcję OZONEM polecamy w szkołach, przedszkolach, urzędach,drorcach, szpitalach, biurach, domach, mieszkaniach prywatnych, pomieszczeniach po kwarantannie, środkach komunikacji miejskiej czy samochodach.
Kontakt
Usługi Komunalne Ryszard Górny
ul. Al.Wilanowska, 02-727 Warszawa, woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------