Przegląd gaśnic Łódź

dodano: 2020.11.20 ważne do: 2021.11.15 wyświetleń: 122
Szczegóły ogłoszenia:

SKY – POŻ to marka świadcząca kompleksowe usługi w dziedzinie przeciwpożarowej oraz bezpieczeństwa i higieny pracy. O tym, że każde zlecenie z zakresu na przykład takiego jak przegląd gaśnic Łódź będzie zrealizowane bardzo dobrze, można być przekonanym, ponieważ w miejscu tym pracuje wykwalifikowana grupa pracowników. Wszechstronna oferta obejmuje: sprawdzanie hydrantów oraz gaśnic, legalizację gaśnic, sprawdzenie zagrożenia wybuchem, sprawdzanie instrukcji bezpieczeństwa pożarowego, szkolenia BHP, wykonywanie ekspertyz i operatów ppoż, przygotowanie dokumentacji po wypadku w miejscu pracy, czy świadczenia związane z doborem środków ochrony indywidualnej oraz wsparcie w przygotowywaniu bezpiecznego miejsca pracy.

Firma SKY – POŻ zlecenia wykonuje w stolicy, Łodzi, Łowiczu, Kutnie, Żyrardowie, Strykowie a także w Brzezinach. SKY – POŻ wykonuje również serwis, ze względu na to, że posiada imponujące zaplecze sprzętowe. Każda usługa wyceniana jest indywidualnie.

-------------------------------------------------
Sky-Poż Robert Grabowicz
Kalenice 77
99-420 Łyszkowice
tel. 787272533
e-mail: biuro@sky-poz.pl
 
Kontakt
Sky-Poż Robert Grabowicz
woj. łódzkie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------