Dezynfekcja Wrocław - Zapraszamy do skorzystania z naszych usług

dodano: 2020.11.26 ważne do: 2021.11.21 wyświetleń: 103
Szczegóły ogłoszenia:
Jesteśmy firmą, która na rynku usług związanych ze zwalczaniem szkodników istnieje na rynku od bardzo wielu lat. Zakres wykonywanych przez nas usług jest bardzo szeroki i obejmuje zarówno usługi realizowane dla osób prywatnych, jak i firm. Jesteśmy w stanie pochwalić się zatrudnianiem doświadczonej kadry profesjonalistów, udzielaniem gwarancji na zrealizowane przez naszą firmę usługi, dbałość o BHP oraz profesjonalizmem. W zakresie zadań jakie wykonujemy dla naszych klientów znajduje się dezynfekcja Wrocław, deratyzacja, usuwanie os, odkomarzanie oraz wiele innych zadań. Ciągle staramy się rozwijać naszych specjalistów, ale również w sprzęt stosowany w naszej firmie. Nasza firma dezynfekcyjna we Wrocławiu realizuje usługi w zależności od rodzaju drobnoustrojów oraz środowiska. Zawsze staramy się dobrać odpowiednią metodę wykonania powierzonych usług. Jesteśmy w stanie pochwalić się ponad 800 stałymi klientami, a to fantastycznie świadczy o jakości wykonywanych przez naszą firmę usług. Bardzo mocno zachęcamy do zdecydowania się na nasze usługi w zakresie usuwania szkodników.
Kontakt
Protect24h - Wrocław, Wałbrzych, Legnica
ul. H. Sienkiewicza 5/1a, 58-300 Wałbrzych, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------