Okna aluminiowe PPOŻ

dodano: 2020.12.01 ważne do: 2021.11.26 wyświetleń: 87
0 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Drzwi przeciwpożarowe przeznaczone są do stosowania jako drzwi wejściowe do pomieszczeń mieszkalnych . Często konieczność zastosowania drzwi przeciwpożarowych jest regulowana ustawami budowlanymi, ale każdy zainteresowany bezpieczeństwem przeciwpożarowym może opcjonalnie wybrać drzwi aluminiowe ppoż  do swojego domu. Drzwi przeciwpożarowe jakie oferuje nasz sklep internetowy przeszły testy ogniowe i spełniają wszystkie wymagania stawiane drzwiom przeciwpożarowym. Dzięki drzwiom przeciwpożarowym możesz zapobiec nawet poważnym uszkodzeniom Drzwi przeciwpożarowe podobnie jak okna ppoż spowalniają rozprzestrzenianie się ognia wewnątrz i na zewnątrz budynku, a tym samym mogą zapobiec poważnej utracie życia i zniszczeniu mienia. Drzwi są bardzo wytrzymałe i charakteryzują się dużą energooszczędnością: pozostawiają na zewnątrz mrozy i nieproszonych gości. Oferujemy drzwi aluminiowe ppoż. Gama modeli i kolorów jest bardzo szeroka. Możesz kupić u nas drzwi przeciwpożarowe według indywidualnych rozmiarów oraz z potrzebnymi akcesoriami. Pomożemy Ci dobrać odpowiednie dla Ciebie produkty.
Kontakt
OMNI EUROPE Sp. z o.o. - Sp. komandytowa
ul. Legionów Piłsudskiego 15, 32-800 Brzesko, woj. małopolskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------