Upoważnienie do informacji medycznej

dodano: 2020.12.04 ważne do: 2021.11.29 wyświetleń: 86
Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:
Upoważnienie do informacji medycznej to wymagana dokumentacja, którą musi każdy przedstawić u lekarza, jeśli zgadzamy się, aby nasza dokumentacja medyczna, informacje o stanie zdrowia lub inne ważne sprawy zostały przekazane osobom trzecim. Powinny być wymienione osoby oraz kontakt. Najczęściej można spotkać się z nimi w przychodniach, gabinetach dentystycznych i szpitalach. Warto jednak pamiętać, że dostęp do danych można poprosić w każdej placówce świadczącej usługi medyczne. Upoważnienie do informacji medycznej w formie specjalneg druku można zamówić w sklepie Drukrania Uni Druk. Tam prawidłowe druki zgodne wzorem wskazanym przez ministra zdrowia. Istnieje możliwość personalizowania druku na życzenie klienta. Jeśli masz wątpliwości co do zamówienia - zapraszamy do kontaktu!
Kontakt
Drukarnia Uni Druk
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------