Wieńce i wiązanki pogrzebowe z dowozem!

dodano: 2020.12.08 ważne do: 2021.12.03 wyświetleń: 96
300 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Wkrótce pochówek drogiej Ci osoby, a Ty nie możesz wziąć w nim udziału? Nasza kwiaciarnia jak najbardziej wspomoże Cię w tej okoliczności! Każdego dnia wykonujemy i doręczamy kompozycje pogrzebowe z żywych kwiatów bezpośrednio na ceremonię pogrzebową. Nasi dostawcy złożą w Twoim imieniu wieniec albo wiązankę pogrzebową pod trumną bądź urną. Wieńce i wiązanki dowozimy na konkretną porę do kaplicy, kościoła, zakładu pogrzebowego czy na cmentarz. Do każdego zamówienia dodajemy darmową szarfę pogrzebową z Twoimi słowami ostatniego pożegnania. Złóż zamówienie na naszej stronie i skorzystaj z opustu 5% - wieniec5, by wysłać wieniec bądź wiązankę pogrzebową taniej.

wieńce pogrzebowe dostawa

W ofercie naszej kwiaciarni online oferujemy kwiaty na pogrzeb:
- wiązanki pogrzebowe,
- wieńce pogrzebowe,
- bukiety pogrzebowe.

Wejdź już teraz i zamów internetowo kwiaty na pogrzeb z wysyłką.

https://waszakwiaciarnia.pl/wience-pogrzebowe
Kontakt
ABRAZO S.C.
Gdańsk, woj. pomorskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------