Szkolenia PPOŻ | PRO-MEDIC

dodano: 2020.12.21 ważne do: 2021.12.16 wyświetleń: 124
Szczegóły ogłoszenia:
Od wielu lat przy okazji kursów prawa jazdy jest zarządzany także kurs udzielania pierwszej pomocy. Kursanci zdobywają biegłości z tego obszaru, jednakże jeżeli się nie odświeża tych umiejętności, to niestety wiarygodnych myśli się zapomina, ponadto część zdolności jest już nieaktualna. Jednak nikt nie chce by na szkolenia z pierwszej pomocy chodzić co pewien czas, twierdząc że jest to niepomocne. Ile razy jeździ się tuż przy wypadku drogowego oraz poza gapiami nie ma nikogo, kto by podjął się udzieleniem pierwszej pomocy pokrzywdzonym?

Wszak nie żąda to obszernych umiejętności, czasami starczy pomóc wyciągnąć poszkodowanych, położyć w odpowiedniej pozycji, osłonić rany jeżeli jest taka potrzeba oraz możliwość. Lecz nie, porządniej chyba dla poniektórych nie zobaczyć potrzebującego pomocy. Mimo, iż większość z nas przechodzi szkolenia typu szkolenia, to tak czy owak nie garniemy się do stosowania zdobytych na tych kursach biegłości. Mamy dziwną niedoskonałość - nieczęsto kto potrafi się pozyskać na to by ulżyć komuś obcemu. Odczytujemy entuzjastycznie o zuchach, jacy komuś pomagają, jesteśmy z nich dumni, lecz jeśli dochodzi do sytuacji, gdzie to my możemy się popisać, to odwracamy się na pięcie i wyruszamy udając, iż nie zauważamy. Jakim sposobem wywrzeć wpływ na ludzi, by zmienić ich podejście do udostępniania pierwszej pomocy. W jaki sposób przyczynić się, żeby ludzie przestali się obawiać tego iż jak udostępnią nie tak pomocy, to będą go ścigać? To wymaga bodajże odmiany pokoleniowej.

---------------
Szkolenia PPOŻ | PRO-MEDIC
Lipsko, ul. Iłżecka 54
tel. 668 978 294
email: biuro.promedic@gmail.com
 
Kontakt
PROMEDIC
Lipsko, woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------