Skanowanie i digitalizacja dokumentów

dodano: 2021.01.08 ważne do: 2022.01.03 wyświetleń: 66
1 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Ciesząca się rewelacyjną opinią wśród klientów firma specjalizująca się w usługach z zakresu archiwizacji dokumentów. Swoje usługi adresuje zarówno do małych, jak i średnich firm, znacząco ułatwiając działanie każdego przedsiębiorstwa. Zajmuje się archiwizacją zarówno tradycyjną, jak i elektroniczną oraz przenoszeniem archiwów. Opracowuje unikalne procedury w efekcie czego możliwe jest maksymalne dopasowanie oferowanych usług do oczekiwań klienta. Zatrudnia wyłącznie doskonałej klasy specjalistów, którzy bardzo dobrze znają się na swojej pracy.
Jeżeli chcesz dokładnie wiedzieć na czym polega archiwizacja dokumentów w firmie, namawiamy do odwiedzenia strony internetowej firmy.

kontakt:

Przygotowanie dokumentów do archiwizacji
Białostoczek 15,k/Kurian
15-592 Białystok
Kom: 501 548 400
biuro@proarchiv.pl
https://proarchiv.pl/uslugi/skanowanie-dokumentow/
Kontakt
ProArchiv
Białystok, woj. podlaskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------