Archiwizowanie dokumentów firmowych

dodano: 2021.01.08 ważne do: 2022.01.03 wyświetleń: 83
1 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Ciesząca się świetną opinią wśród klientów firma , która wyspecjalizowała się w usługach z zakresu archiwizacji dokumentów. Swoje usługi kieruje zarówno do małych, jak i średnich firm, znacząco ułatwiając działanie każdego przedsiębiorstwa. Zajmuje się archiwizacją zarówno konwencjonalną, jak i elektroniczną , a także przenoszeniem archiwów. Opracowuje unikalne procedury dzięki czemu możliwe jest maksymalne dopasowanie oferowanych usług do oczekiwań klienta. Zatrudnia jedynie najwyższej klasy specjalistów, którzy świetnie znają się na swojej pracy.
Jeśli chcesz dokładnie wiedzieć na czym polega archiwizacja dokumentów w firmie, najlepiej natychmiast odwiedź serwis internetowy firmy.

kontakt:

Przygotowanie dokumentów do archiwizacji
Białostoczek 15,k/Kurian
15-592 Białystok
Kom: 501 548 400
biuro@proarchiv.pl
https://proarchiv.pl/uslugi/archiwizacja-dokumentow/
Kontakt
ProArchiv
Białystok, woj. podlaskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------