Głowica termostatyczna Danfoss Eco bluetooth - Termostat

dodano: 2021.01.12 ważne do: 2022.01.07 wyświetleń: 98
Szczegóły ogłoszenia:
Termostat grzejnikowy danfoss Eco bluetooth to zdecydowanie rozwiązanie, na które zasługujesz ty oraz twoi bliscy. Prowadzisz nowoczesny dom? Nowinki techniczne nie są dla ciebie zagadką? Koniecznie musisz zaopatrzyć się w proponowany przez nas termostat grzejnikowy bluetooth. Urządzenie pozwala na swobodne korzystanie z odległości nawet do 10 m. Wystarczy, że uruchomisz swój smarfon i… tyle. Kontroluj temperaturę w swoich pomieszczeniach w sposób łatwy i przyjemny za pomocą aplikacji Danfoss EcoTM App. Głowica termostatyczna bluetooth to niewątpliwie zakup, który ci się opłaci. Chcesz dowiedzieć się więcej? Chcesz poznać więcej szczegółów? Zadzwoń do nas. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytanie i rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Jesteśmy dostępni pod numerem telefonu (58) 340-47-10. Jeśli wolisz napisać, skontaktuj się z nami drogą mailową, na ten oto adres: bok@mikroenergetyka.com.pl.
Kontakt
Mikroenergetyka
ul. Andersa 5/1A, 81-831 Sopot, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------