Aranżacja wnętrz w hotelach - Warszawa

dodano: 2021.01.20 ważne do: 2022.01.15 wyświetleń: 66
1 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Zachwycające mieszkanie to marzenie wielu z nas. Mimo to przeważnie nie jesteśmy w stanie samodzielnie wykreować przestrzeni, w której poczujemy się w pełni komfortowo. Najczęściej przyczyna jest prosta i jest nią brak wprawy oraz słabej orientacji w branżowych nowinkach. Aby uniknąć błędów i kroków, których będziemy potem żałować, warto zdecydować się na wsparcie Pik Studio. Kompleksowa aranżacja wnętrz mieszkalnych w Warszawie w wykonaniu tej firmy to wielowymiarowa usługa, bazująca na otwartości i ścisłej współpracy z klientem. Wszystkie te wskazówki są niezwykle ważne; bez nich trudno jest zbliżyć się do wizji zleceniodawcy. Przedsiębiorstwo proponuje pomoc, obejmującą takie usługi jak: aranżacja wnętrz w domkach jednorodzinnych i mieszkaniach - Warszawa, aranżacja wnętrz w hotelach - Warszawa oraz kompleksowa aranżacja powierzchni biurowych - Warszawa. Zespół specjalistów do każdego nowego wyzwania podchodzi z pasją i kreatywnością. Dzięki świeżemu spojrzeniu oraz śledzeniu aktualnych nowości w branży, zaaranżowane obiekty są modne, designerskie i, co najważniejsze, dopasowane do oczekiwań klienta.

Kontakt:

Kompleksowa aranżacja wnętrz w hotelach - Warszawa
PikStudio
ul. Żelazna 29/9
00-806 Warszawa
tel/fax +48 22 40 20 320
mail: pikstudio@gmail.com
url: http://www.pikstudio.pl/projektowanie-i-aranzacja-wnetrz-hotelowych/
Kontakt
Pik Studio
Warszawa, woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------