Poradnia psychologiczna dla dzieci we Wrocławiu Psyche

dodano: 2021.01.25 ważne do: 2022.01.20 wyświetleń: 97
1 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Centrum Psyche z Wrocławia do placówka świadcząca usługi psychologiczne, działająca również jako poradnia psychologiczna dla dzieci. Oprócz tego w ofercie znajduje się również psychoterapia młodzieży. Wsparcie psychologów i psycholożek dziecięcych to coś, na co warto zdecydować się w różnorodnych przypadkach. Nierzadko rodzice odwiedzają gabinet, gdy sytuacja jest już bardzo poważna, a w stosunkach między dzieckiem a rodzicami przeważa wrogość i wyrzuty. Chociaż na terapię nigdy nie jest za późno, w przypadku problemów wychowawczych, warto zgłosić się do terapeuty lub terapeutki jak najszybciej. Psychoterapia dzieci i młodzieży może okazać się bardzo cenna również, jeśli młoda osoba zmaga się z problemami w szkole i/lub problemami z rówieśnikami. Stres, lęki i różnego rodzaju napięcia to najczęstsze reakcje na tego typu wydarzenia, a rodzice nie zawsze mają odpowiednią wiedzę i narzędzia, żeby pomóc dziecku. Warto zaznaczyć też, że czasem dużo łatwiej jest opowiedzieć o problemach obcej osobie, niż własnym rodzicom. Każda psychoterapeutka i psychoterapeuta dzieci, pracujący we wrocławskiej placówce Psyche, potrafi tak przeprowadzić spotkania, aby móc dowiedzieć się o stosunkach panujących w rodzinie jak najwięcej i moc na tej podstawie wysnuć celne wnioski. Warto podkreślić, że do psychologa lub psycholożki dziecięcej można zgłosić się właściwie z każdym problem z dzieckiem. Zapraszamy do sprawdzenia szczegółów na stronie Centrum Psyche.

kontakt:

Poradnia psychologiczna dla dzieci wrocław Psyche
T: +48 668 093 234
Email: info@psyche.wroclaw.pl
Białowieska 3a/5d,
Wrocław 54-234
Kontakt
Psyche Wrocław
Wrocław, woj. dolnośląskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------