Wykładziny dywanowe biurowe

dodano: 2021.01.26 ważne do: 2022.01.21 wyświetleń: 69
1 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Mająca naprawdę bogate doświadczenie firma , która specjalizuje się w sprzedaży, montażu oraz serwisie wykładzin. Tym, co wyróżnia ją na rynku jest kompleksowość obsługi. Klienci mogą liczyć na wykonanie projektu, dostarczenie wykładziny , a także jej serwis posprzedażowy. W ofercie znajdują się między innymi wykładziny dywanowe do biura i hoteli w Warszawie. Wszystkie wykładziny to produkty charakteryzujące się najwyższą jakością, które sprostają nawet najbardziej wygórowanym wymaganiom.
Jeśli szukasz wykładzin dywanowych do biura bądź hotelu, interesuje Cię zakup w Warszawie, najlepiej od razu wejdź na stronę internetową firmy.

kontakt:

Wykładziny dywanowe biurowe
03-674 Warszawa
ul. Radzymińska 198
tel.: 22 836 80 51
e-mail: biuro@rosa-wykladziny.pl
http://brwykladziny.pl/wykladziny/wykladziny-biurowe
Kontakt
BR Wykładziny
Warszawa, woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------