Wózki transportowe

dodano: 2021.02.11 ważne do: 2022.02.06 wyświetleń: 67
Szczegóły ogłoszenia:
Europejskie Centrum Innowacyjne to firma funkcjonująca na rynku od przeszło 25 lat, zajmująca się dystrybucją profesjonalnego wyposażenia technicznego dla przemysłu i gospodarki. W ofercie można znaleźć szeroki wybór najwyższej jakości artykułów, pochodzących od renomowanych producentów, takich jak wózki transportowe, wciągarki elektryczne, wciągniki, rusztowania, zbiorniki, narzędzia, podnośniki, najazdy, szlifierki, piły, wagi, prasy, osprzęt i nie tylko. Wszystkie artykuły dostępne w ofercie stworzone są z wytrzymałych surowców, cechują się wieloletnią żywotnością, a także mają stosowne atesty i spełniają wszystkie niezbędne warunki bezpieczeństwa. Dodatkowo, zespół firmy służy kompetentnym doradztwem dotyczącym wyboru właściwych towarów, a w przypadku ewentualnych kłopotów, stara się ekspresowo i skutecznie je rozwikłać.
Kontakt
Europejskie Centrum Innowacyjne
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------