KAMI-PAK Opakowania tekturowe

dodano: 2021.03.05 ważne do: 2022.02.28 wyświetleń: 81
Szczegóły ogłoszenia:
Wszelkiego rodzaju płynne artykuły jak soki czy również mleko powinny być gromadzone w szczególnych opakowaniach. Mogą to być na przykład plastikowe butelki lub dobre kartony, jakie są niezwykle odporne na promienie słoneczne. Produkcja tego rodzaju zapakowań nie należy do kłopotliwych dlatego również w kraju jak i zagranicą jest szereg korporacji trudniących się w produkcji tego rodzaju opakowań. Opakowania kartonowe są nadzwyczaj tanie w produkcji, gdyż produkuje się je głównie z tworzyw sztucznych oraz czasami z makulatury - przetestuj opakowania tekturowe.

To naturalnie dzięki nowoczesnym technologiom produkcyjnym w zwykłych fabrykach produkcyjnych wolno w krótkim czasie wyprodukować ponad tysiąc kartonowych zapakowań na dzień. Sukces zapakowań kartonowych uczynił, że zaczęto stosować tego rodzaju opakowania jako alternatywę na butelki. Do tego opakowania kartonowe w wypadku całkowitego wypełnienia produktem ważą mniej aniżeli towary płynne w szklanych butelkach. W każdym niemal sklepie możemy się spotkać z kartonowymi zapakowaniami. Obejmującymi towary płynne.

-----------
KAMI-PAK Opakowania tekturowe
Siedziba firmy: Zgierz
Parzęczewska 16/24
tel: 695 060 989
 
Kontakt
KAMI-PAK
woj. łódzkie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------