Artykuły chemiczne - Vichemic Industries

dodano: 2021.03.15 ważne do: 2022.03.10 wyświetleń: 188
Szczegóły ogłoszenia:
Vichemic Industries oferuje najwyższej jakości odczynniki chemiczne w konkurencyjnych cenach dla Konsumentów prywatnych oraz biznesowych. Jesteśmy przedstawicielem szeregu najważniejszych wytwórców, oferującym większość odczynników chemicznych  w kraju i Europie. Od wielu lat profesjonalnie wyposażamy laboratoria, proponując reaktory chemiczne i urządzenia laboratoryjne, a także odczynniki czyste do analizy jakościowej, prac laboratoryjnych oraz celów edukacyjnych. Zapewniamy rozpuszczalniki i surowce chemiczne do użytku w wielu branżach, w tym m.in. chemii spożywczej, gospodarczej i budowlanej, w przemyśle medycznym oraz kosmetycznym, a także do produkcji tworzyw sztucznych, farb i lakierów.
Kontakt
Vichemic Industries
ul. Wólczyńska 133 lok. 223, 01-919 Warszawa, woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------