Kominki Defro

dodano: 2021.03.30 ważne do: 2022.03.25 wyświetleń: 60
Szczegóły ogłoszenia:
Kominki Defro Home to Twój idealny wybór grzewczy. To najlepsze produkty w Polsce i poszukiwane w Europie. Z piecem powietrznym Defro Quadroom , który znajdziesz na stronie sklepu Vector.pl, skutecznie ogrzejesz swój dom lub firmę i zyskasz dodatkową dekorację. To połączenie praktyki oraz dekoracji. Piec Defro Impuls sm bl jest idealny do każdego pokoju lub sali konferencyjnej, jest jednak najlepszym elementem dekoracyjnym w nowoczesnych pomieszczeniach. Postaw na prostotę. To stylistyka, która pomoże Ci jak najlepiej wykorzystać wnętrze Twojego domu nie tylko pod względem architektonicznym, ale również dodatkowego wyposażenia. Piec Defro Impuls me oraz  Defro Solum to innowacyjne szyby odporne na zanieczyszczenia, która sama w sobie jest już dekoracją salonu, jadalni lub pokoju. Kominek to możliwość szybkiego, taniego i ekologicznego ogrzewania domu lub firmy. Piec Defro Solum zakupisz w trzech wersjach. To zwarta obudowa Solum, Top na funkcjonalnych nóżkach oraz LOG, czyli wersja podstawowa z wnęką na drewno. To także możliwość podłączenia pieca do paleniska od tyłu i spodu pieca celem doprowadzenia powietrza. Firma oferuje zróżnicowaną kolorystykę produktu.
Kontakt
Vector
ul. Żołnierska 31, 41-936 Bytom, woj. śląskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------