Strona o grach - PlanetaGracza

dodano: 2021.04.20 ważne do: 2022.04.15 wyświetleń: 70
50 540 PLN do negocjacji Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:
Rozwijana przez nas strona o grach PlanetaGracza to miejsce tworzone z myślą o zwolennikach elektronicznej rozrywki. Na naszym portalu przeczytasz nowości ze świata gier, wnikliwe recenzje, a także na bieżąco aktualizowane newsy. PlanetaGracza to ponadto portal o grach, gdzie prężnie rozwija się dział promocji, a w nim: konsole, sprzęt komputerowy, akcesoria i gry w atrakcyjnych, jak i przystępnych cenach. Nad wpisami zamieszczanymi na portalu pracuje zespół redaktorów, dla których gry są barwnym, interesującym oraz stałym elementem codzienności. PlanetaGracza to strona, gdzie zarówno młodzi, jak i starsi pasjonaci odnajdą coś dla siebie. 
Kontakt
Strona o grach - PlanetaGracza
ul. Orzechowa 18, 50-540 Wrocław, woj. dolnośląskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------