ZARZĄDZANIE DOKUMENTACJĄ ŚRODOWISKOWĄ FIRM OBSŁUGA EKOLOGICZNA EKOEXPERT

dodano: 2021.04.26 ważne do: 2024.06.17 wyświetleń: 14
Szczegóły ogłoszenia:
Firma EkoExpert Doradztwo Ekologiczne i Gospodarcze Sp. z o.o. zapewnia doradztwo środowiskowe oraz obsługę ekologiczną firm i instytucji w obszarze związanym z ochroną środowiska, zarządzaniem oraz finansowaniem projektów ekologicznych. Firmę EkoExpert tworzy zespół doświadczonych ekspertów środowiskowych, którzy posiadają profesjonalną wiedzę z zakresu zarządzania ochroną środowiska w firmie, w tym zarządzaniem dokumentacją środowiskową, sporządzaniem wniosków o wydanie pozwoleń, zezwoleń środowiskowych, opracowaniem raportów środowiskowych, sprawozdań środowiskowych oraz dokumentów rozliczeniowych. Rozliczenia środowiskowe wynikające z prowadzonej działalności oraz korzystania ze środowiska tj. wprowadzanie zanieczyszczeń do wód gruntowych, emisja zanieczyszczeń do atmosfery, emisja hałasu wymagają wniesienia opłat środowiskowych. Doradcy środowiskowi przygotowują na zlecenie dokumenty rozliczeniowe pozwalające terminowo oraz zgodnie z obowiązującymi przepisami wnieść stosowne opłaty środowiskowe. Rozliczenie z tytułu korzystania ze środowiska to jedynie jeden z aspektów zarządzania ochroną środowiska. Doradcy z firmy EkoExpert oferują kompleksową obsługę przedsiębiorstw w formie stałej miesięcznej obsługi ekologicznej. Obsługa ekologiczna firm jest rozwiązaniem pozwalającym na przeniesienie odpowiedzialności za sprawy ochrony środowiska na doświadczonych ekspertów środowiskowych, którzy kompleksowo zajmą się sprawami związanymi z ochroną środowiska oraz będą reprezentować firmę w trakcie kontroli środowiskowej. Firma EkoExpert posiada w swojej ofercie elastyczne rozwiązania, pozwalające dostosować  zakres współpracy ekologicznej do potrzeb środowiskowych firmy oraz jej formy organizacyjnej. Eksperci środowiskowi realizują również szkolenia ekologiczne dla firm, które zainteresowane są podnoszeniem kompetencji środowiskowych swoich pracowników, kadry zarządzającej oraz organizacją własnego działu ds. ochrony środowiska w firmie. Eksperci realizują szkolenia środowiskowe, których zakres jest dostosowany do potrzeb szkoleniowych firmy, w przystępnej formie praktycznych szkoleń, z możliwością organizacji szkoleń w formie elektronicznej. Firma EkoExpert specjalizuje się w obsłudze ekologicznej firm szczególnie w obszarze dotyczącym zarządzania odpadami. Gospodarowanie odpadami w firmie wymaga szeregu czynności rejestracyjnych, ewidencyjnych, sprawozdawczych i rozliczeniowych, które firma EkoExpert realizuje z pełnym profesjonalizmem. Profesjonalne zarządzanie odpadami w firmie wiąże się z prowadzeniem ewidencji odpadów w BDO, sporządzaniem kart odbiorców odpadów, rozliczaniem wprowadzanych do obrotu produktów i opakowań, realizacją obowiązków sprawozdawczych, uzyskiwaniem pozwoleń na odbiór odpadów, transport odpadów itp. Szczegółowa oferta usług ekologicznych w ofercie firmy EkoExpert dostępna jest na http://www.ekoexpert.com.pl oraz u doradców pod numerem 85 744 44 60.
 
Kontakt
EkoExpert Doradztwo Ekologiczne i Gospodarcze Sp. z o.o.
ul. Młynowa 17 lok.1, 15-404 Białystok, woj. podlaskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------