Zarządzanie relacjami z klientami - Temida

dodano: 2021.05.27 ważne do: 2022.05.22 wyświetleń: 181
Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:
Temida.io to precyzyjne narzędzie IT do weryfikacji nieuczciwych kontrahentów, prognozowania rzetelności firm oraz zarządzania należnościami w przedsiębiorstwie. System bazuje na sztucznej inteligencji i algorytmach uczenia maszynowego, dzięki czemu oferuje precyzyjne sprawdzenie kontrahenta już w 30 sekund. To system ERP w transporcie charakteryzujący się klarownością przedstawianych zasobów, a także kompleksowością narzędzi. Znajdziesz w nim funkcje: analiza transakcji, przepływ pieniędzy, panel księgowej, faktoring, limit kupiecki i inne. Temida pomoże Ci ulepszyć automatyzację procesów transportowych oraz obniżyć czas i pieniądze dzięki eliminacji nierzetelnych kontrahentów.
 
Kontakt
Temida
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------