Studio treningowe Squat Lab Gocław, Praga Południe

dodano: 2021.06.02 ważne do: 2022.05.28 wyświetleń: 279
Szczegóły ogłoszenia:
Witajcie, nazywam się Maciek  jestem trenerem personalnym.  Na co dzień zwodowo promuje zdrowy styl życia, wyrażony poprzez sport w moim studio treningowym.

W swojej pracy stawiam przede wszystkim na jakość i dobra atmosferę. Na treningu u mnie będziesz miał/a niezły ubaw, ale przede wszystkim dobry wycisk. Stawiam na efektywność i wynik, więc to, co powiesz mi na konsultacji, będę brał pod uwagę każdego dnia na naszym treningu.

Moja przygoda z siłownią zaczęła się prawie 12 lat temu, kiedy jako 60-kilogramowy chłopak poszedłem na siłownię, bo z gry w ukochaną piłkę nożną wykluczyła mnie kontuzja. Zacząłem zgłębiać tajniki efektywnego trenowania i tak mam do dziś - czytam i szkole się u najlepszych szkoleniowców w kraju, a potem przekazuję swoją wiedzę podopiecznym. 

Treningi personalne prowadzę w swoim nowo otwartym studio treningowym Squat Lab na warszawskim Gocławiu. Dostosowałem to miejsce do Twoich i moich potrzeb, mogę zapewnić treningi na najwyższym poziomie i w kameralnej atmosferze, bez obaw o tłok i zgiełk, jaki występuje w klubach fitness. 

Jeśli chcesz pracować z trenerem, któremu będzie zależało na Twoich celach tak jak Tobie, to skontaktuj się ze mną i umów na bezpłatną konsultację.

Dodatkowo w studio znajdziesz fizjoterapeutę - jeśli potrzebujesz pomocy po urazach, kontuzjach, koniecznie zgłoś się na wizytę do profesjonalisty.
Kontakt
Maciek Wołosiuk
ul. Gen. Romana Abrahama 1C, 03-982 Warszawa, woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------