ITRAP PRZEMYSŁAW RATAJCZAK outsourcing it Poznań

dodano: 2021.06.09 ważne do: 2022.06.04 wyświetleń: 73
Szczegóły ogłoszenia:
Marka iTRAP oferuje profesjonalną obsługę informatyczną dla firm. Jest to outsourcing it Poznań za każdym razem dopasowana do wymagań zleceniodawcy. Komplet usług opiera się na outsourcingu IT, dzięki czemu można na bieżąco wspierać nie tylko zaplecze IT, ale też pracowników. Udostępnione usługi informatyczne skierowane są do klientów z Poznania i okolic.

Wdrożenia IT zapewniają sprawniejszy przebieg procesu wdrażania, bez przerw w funkcjonowaniu konkretnego przedsiębiorstwa. Podejmowane są również audyty i konsulting IT. Eksperci dostarczą wiedzę w temacie oprogramowania, jakie wdrożą, a także poinformują pracowników, w jaki sposób mają oni z niego korzystać. Obsługa informatyczna polega również na tym, że zoptymalizowane zostaną wszystkie komputery w przedsiębiorstwie. Przez specjalistów z iTRAP będą one też na bieżąco aktualizowane. Eksperci z większością awarii mogą sobie poradzić zdalnie, co jest istotne dla zleceniodawców. Problemy techniczne rozwiązywane są szybciej, a przedsiębiorcy nie muszą zmagać się z pozostałymi kosztami.

ITRAP PRZEMYSŁAW RATAJCZAK outsourcing it Poznań
ul. Okulickiego 7
61-413 Poznań
tel. 531 816 796
email: biuro@itrap.pl
 
Kontakt
ITRAP PRZEMYSŁAW RATAJCZAK
woj. wielkopolskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------