Innowacyjne rozwiązania w logistyce - Łukasiewicz

dodano: 2021.06.24 ważne do: 2022.06.19 wyświetleń: 101
Szczegóły ogłoszenia:
Jesteśmy czołowym w Polsce centrum nowatorskich rozwiązań w zakresie logistyki i e-gospodarki – mamy również wiedzę z RFiD, AIDC, IoT oraz EMC. Naszą skuteczność opieramy o ekspercką wiedzę i badania, dzięki czemu wprowadzamy i propagujemy sposoby na poprawę efektywności w firmach. Wspieramy także organizacje publiczne, co usprawnia obieg informacji i procesy administracyjne. Prowadzimy nowoczesne laboratorium kompatybilności elektromagnetycznej i parametrów radiowych oraz dysponujemy komorą bezodbiciową. Jesteśmy częścią Sieci Badawczej Łukasiewicz – poprawiamy procesy biznesowe i administracyjne na terenie całego kraju.
Kontakt
Sieć Badawcza Łukasiewicz - Instytut Logistyki I Magazynowania
ul. E. Estkowskiego 6, 61-755 Poznań, woj. wielkopolskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------