Wypożyczalnia maszyn dla wymagających

dodano: 2021.07.01 ważne do: 2022.06.26 wyświetleń: 59
Szczegóły ogłoszenia:
Wypożyczenie sprzętu budowlanego to niezły wybór dla firm, które potrzebują wsparcia dla wykonywania swoich zadań związanych z budownictwem. Oferowane przez nas usługi to zarówno wsparcie jeśli chodzi o zapewnienie dodatkowych maszyn do posiadanego przez siebie parku maszyn jak i pełne go prowadzenie. Oferta naszej firmy obejmuje takie urządzenia jak rozsiewacze, ładowarki, wozidła budowlane, walce, kruszarki oraz wiele innego sprzętu. Możemy pochwalić się bardzo bogatą ofertą, w której każdy bez kłopotów znajdzie dokładnie taki sprzęt budowlany, który pozwoli mu zakończyć realizowaną przez niego budowę. Zapraszamy serdecznie do zdecydowania się na nasze usługi.
Kontakt
Prima Equipment
ul. Wita Stwosza 19/20 lok.1, 50-148 Wrocław, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------