Projektowanie konstrukcji

dodano: 2021.07.08 ważne do: 2022.07.03 wyświetleń: 64
1 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Jordan NDT jest firmą, zajmującą się szeroko pojętymi usługami związanymi z projektowaniem konstrukcji, oceną ich stanu oraz nadzorem nad wykonaniem jej poszczególnych elementów. Takich czynności nie da się wykonać bez zaawansowanego sprzętu i narzędzi. Przedsiębiorstwo dysponuje rozwiązaniami, dzięki którym realizacje zachodzą szybko, bez zbędnych opóźnień oraz na wysokim poziomie. Klienci firmy mogą liczyć na terminowość i rzetelność usługodawcy. Specjaliści z Jordan NDT na co dzień zajmują się oceną stanu technicznego konstrukcji ATCS, pomiarami twardości metodą UCI, inspekcjami wież wiatrowych, inspekcją turbin oraz nadzorami PPOŻ. Część klientów korzysta również z badań nieniszczących spoin, badań penetracyjnych PT, badań wizualnych VTE, badań magnetyczno-proszkowych MT oraz z inspekcji przy użyciu technik alpinistycznych. Działanie firmy rozciąga się nie tylko na rodzime rejony; usługi oferowane są również poza granicami Polski. Działania Jordan NDT doceniane są również z uwagi na dyspozycyjność załogi - firma świadczy usługi 24h / 7 dni w tygodniu. Zachęcamy do odwiedzenia witryny internetowej firmy, żeby dowiedzieć się więcej.

Kontakt:
Nadzory BHP
http://jordanndt.pl/
Kontakt
Jordan NDT sp.z.o.o.
Elbląg, woj. warmińsko-mazurskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------