Terapia powięziowa

dodano: 2021.08.03 ważne do: 2022.07.29 wyświetleń: 51
Szczegóły ogłoszenia:
Nowoczesna terapia powięziowa stosowana w fizjoterapii to techniki terapeutyczne, które mają za zadanie, poprzez oddziaływanie mechaniczne i podniesioną wskutek rozcierania temperaturę, uwolnić daną strukturę i przywrócić prawidłową ruchomość tkanek. Prowadzi to do eliminacji bólu i przywraca funkcję. Do najczęstszych zastosowań tej metody należy zespół bólowy łokcia, tzw. „łokieć tenisisty”, „łokieć golfisty”, nieswoiste bóle pleców i  kręgosłupa, także zespoły przeciążeniowe stawów kolanowych, barkowych i biodrowych. Metoda leczy bóle głowy. Terapia powięziowa jest oparta na zidentyfikowanych punktach „sklejeń” w obrębie taśm mięśniowo-powięziowych. Każdy więc pacjent nawet z podobnymi lub identycznymi dolegliwościami otrzymuje inny zestaw technik , które mogą zarówno obejmować pracę w obszarze występowania problemu jak i na jego odległych peryferiach. Szybko i precyzyjnie leczy wszystkie stanu bólowe spowodowane naciągnięciem mięśni. To skuteczna metoda, która znajduje się w czołówce terapeutycznej.
 
Kontakt
dlastawow
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------