SPRAWOZDANIA ODPADOWE ZARZĄDZANIE ODPADAMI BDO EKOEXPERT BIAŁYSTOK

dodano: 2021.08.11 ważne do: 2024.08.23 wyświetleń: 13
Szczegóły ogłoszenia:
Firma EkoExpert Doradztwo Ekologiczne i Gospodarcze Sp. z o.o. oferuje kompleksowe usługi środowiskowe dla firm i instytucji, a tym jednostek samorządowych w zakresie zarządzania środowiskiem, zarządzania odpadami, planowania i wykorzystania  odnawialnych  źródeł energii OZE, pozyskiwania funduszy na realizację projektów środowiskowych, tworzenia założeń planów gospodarki niskoemisyjnej, strategii rozwoju lokalnego, programów ochrony środowiska. Usługi środowiskowe realizowane przez doświadczonych ekspertów środowiskowych z firmy EkoExpert pozwalają na prawidłowe określenie obowiązków środowiskowych firm, sporządzanie wymaganych przepisami dokumentów środowiskowych: raportów, sprawozdań, operatów, wniosków, ocen środowiskowych, prowadzenie ewidencji, przygotowanie firmy do kontroli środowiskowej oraz dostosowanie działalności do wymogów ochrony środowiska. Współpraca ze specjalistami z zakresu zarządzania ochroną środowiska przynosi firmie wymierne korzyści, pozwala uniknąć ryzyka narażenia na wysokie kary administracyjne za niedostosowanie działalności do przepisów, braku odpowiednich zezwoleń środowiskowych, zgłoszeń, pozwoleń środowiskowych czy niedostateczne dokumentowanie prowadzonej działalności w znacznym stopniu oddziałującej na środowisko.
Doradcy środowiskowi z firmy EkoExpert podejmują się współpracy ekologicznej w celu zapewnienia klientom najwyższej jakości obsługi ekologicznej, najwyższej jakości przygotowywanych opracowań oraz profesjonalnego doradztwa ekologicznego w każdym obszarze funkcjonowania firmy. Specjaliści z zakresu zarządzania ochroną środowiska dostosowują zakres współpracy do zmieniających się warunków prawnych zapewniając klientowi nieustannie optymalne warunki do prowadzenia zgodnej z prawem działalności. Eksperci środowiskowi z firmy EkoExpert posiadają odpowiednie kompetencje do zarządzania ochroną środowiska w firmie, w tym szczególnie do zarządzania odpadami, które jest najbardziej wymagającym obszarem ochrony środowiska w firmie. Eksperci środowiskowi wykonują wszelkie czynności związane z gospodarowaniem odpadami w firmie: rejestracją podmiotu w Bazie Danych Odpadowych, prowadzeniem ewidencji odpadów, wystawianiem kart odbiorców odpadów, kart przekazania odpadów oraz pozostałych dokumentów związanych z wprowadzaniem produktów i opakowań do obrotu. Zachęcamy do  zapoznania z kompleksową ofertą usług środowiskowych świadczonych przez firmę EkoExpert na stronie http://www.ekoexpert.com.pl lub umówienia spotkania pod numerem 85 744 44 60.
 
Kontakt
EkoExpert Doradztwo Ekologiczne i Gospodarcze Sp. z o.o.
ul. Młynowa 17 lok.1, 15-404 Białystok, woj. podlaskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------