koniczyna dla gryzoni i królików

dodano: 2021.08.13 ważne do: 2022.08.08 wyświetleń: 60
Szczegóły ogłoszenia:
Wybierając jedzenie dla królików i gryzoni, kieruj się nie tylko kosztami, ale także składem paszy. Koncentraty granulowane na bazie zbóż i ziół chętnie jedzą króliki. Najważniejsze, żeby nie przesadzić. Te pokarmy są bardzo pożywne i mogą powodować otyłość w nadmiernych ilościach. Jeśli taki problem już istnieje, lepiej poprzestać na lekkich mieszankach. Wybierz karmę w zależności od rasy i wieku zwierzęcia. Tak więc dla królików miniaturowych, ze względu na cechy rasy, podatnych na kokcydiozę, warto wybierać pokarm zawierający kokcydiostatyk, który zapobiega problemom z wątrobą i jelitami zwierzęcia. Dla młodych królików lepiej jest kupować mieszanki wzbogacone witaminami i minerałami dla pełnego rozwoju i wzrostu. Konsultanci sklepu są zawsze gotowi pomóc w doborze paszy. Ceny karmy dla królików miniaturowych. Ceny pasz różnią się w zależności od ich składu, klasy, opakowania i marki producenta. Nasz  sklep daje możliwość zaoszczędzenia pieniędzy, oferując takie produkty jak koniczyna dla gryzoni, czy koniczyna dla królików korzystając z systemu rabatów. 
Kontakt
dlagryzonia
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------